Bydgoszcz Chełmno Elbląg Gdańsk
Gdynia Katowice Kielce Kraków
Łódź Łowicz Lublin Olsztyn
Pasłęk Piastów Poznań Puławy
Radom Rumia Rzeszów Słupsk
Szczecin Szczytno Tarnów Tczew
Toruń Warszawa Wrocław Wronki
Zamość

Poznaj nasz zespółSzczecin

tel. 692 848 504
e-mail: szczecin@mojdietetyk.pl
Kinga Wieczorek-Szyłowicz Dietetyk

Kinga Wieczorek-Szyłowicz psychodietetyk, dietetyk, coach

Wiem jak to jest, gdy wchodzisz do sklepu z modnymi ciuchami, desperacko przekopujesz stertę ubrań i wychodzisz z parą skarpetek oraz mocnym postanowieniem, że czas wreszcie schudnąć.

Znam pomieszane uczucie szczęścia i winy towarzyszące pochłanianiu kolejnej kostki czekolady.
Przetestowałam różne cudowne diety, przeżyłam związane z tym sukcesy, frustracje i porażki. Sporo czasu zajęło mi poszukiwanie drogi do odzyskania odpowiedniej sylwetki, samopoczucia i zrozumieniu dlaczego to tak długo trwało.

Stąd wzięło się moje zainteresowanie zdrowym żywieniem oraz psychodietetyką. Zaczęłam studiować dla siebie i mojej rodziny. Potem zauważyłam, że wokół mnie jest wielu ludzi, którzy przechodzą przez to samo co ja kiedyś: wyrzeczenia, chwila dumy i satysfakcji, a potem dodatkowe kilogramy z "powietrza" i poczucie totalnej klęski.

Postanowiłam wykorzystać swoje doświadczenia, wiedzę oraz pasję aby wspierać innych w zmianie, która może być ciekawa, smaczna, zdrowa i radosna.

Magdalena Kwiatkowska

Magdalena Kwiatkowska Psychodietetyk

Jestem absolwentką Psychodietetyki na Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Psychodietetyką zaczęłam interesować się wiele lat temu kiedy dotarło do mnie, że dobra dieta i aktywność fizyczna to nie tylko utracone kilogramy ale również zdrowie, dobre samopoczucie, jasny umysł, równowaga psychiczna i wygląd fizyczny.

Dobra dieta to nie tylko liczenie kalorii i przestrzeganie reguł, to przede wszystkim przyjemność jedzenia która może poprowadzić nas do osiągnięcia równowagi pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.

Zachęcam wszystkich do świadomego jedzenia.Zobacz resztę naszego zespołu
Nowość! Kuracja Online

Napisz do nas!

Umów się na wizytę