Bydgoszcz Chełmno Elbląg Gdańsk
Gdynia Jelenia Góra Katowice Kielce
Koszalin Kraków Łódź Łowicz
Lublin Olsztyn Pasłęk Piastów
Poznań Puławy Radom Rumia
Rzeszów Skierniewice Słupsk Starogard Gdański
Szczecin Szczytno Tarnów Tczew
Toruń Warszawa Wrocław Wronki
Zamość

Poznaj nasz zespółSzczecin

tel. 536 016 629
e-mail: szczecin@mojdietetyk.pl
Dietetyk Weronika Jasińska

mgr inż. Weronika Jasińska dietetyk

Nazywam się Weronika Jasińska i pochodzę ze Szczecina. Ukończyłam studia inżynierskie i magisterskie na kierunku Technologia żywności i żywienie człowieka o specjalizacji dietetyka i żywienie człowieka w Szczecinie. Podczas studiów odbywałam staże w szpitalach, gdzie nabierałam praktyki w układaniu jadłospisów w różnych jednostkach chorobowych oraz w pracy z pacjentem.

Po ukończeniu studiów wyjechałam do Słubic, gdzie pracowałam na samodzielnym stanowisku jako dietetyk. Praca tam utwierdziła mnie w przekonaniu, że chcę pracować z ludźmi, a pomaganie im jest moją pracą marzeń! Z przyjemnością brałam czynny udział w reedukacji żywieniowej mieszkańców, prowadząc prelekcje w szkołach jak i udzielając bezpłatnych konsultacji. Od tego czasu nieustannie rozwijam się zawodowo biorąc udział w różnorodnych szkoleniach i konferencjach. Robię to z myślą o Was- moich podopiecznych :)

Po ponad 1,5 roku wyjechałam do Norwegii, gdzie oprócz nauki języka norweskiego przez ponad 2 lata pracowałam jako dietetyk. Moi podopieczni byli różnej narodowości, co pozwoliło mi na poznanie nowych kultur, potrzeb klientów oraz eksperymentów z nowymi przepisami i produktami w kuchni.

Prywatnie jestem wegetarianką od ponad 10 lat. Kocham zwierzęta i wspieram wszelkie akcje, które mogą im pomóc. Ponadto jestem zapalonym kibicem sportowym. W wolnej chwili podróżuję, przebywam na świeżym powietrzu oraz poświęcam czas rodzinie i przyjaciołom. Choć czasem jak każdy z nas - potrzebuje czasem pobyć odrobinę w samotności z dobrą książką i kotem na kolanach.

weronika.jasinska


Zobacz resztę naszego zespołu
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę